Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura
( ex. Dar Lily, Villa Familiale Avec Piscine Et Services )
Maroko
Galeria
Opis
Opis
Galeria
Mapa
Pokoje
Wyposażenie
Często Zadawane Pytania
Wpisz daty
Sprawdź dostępność
Wpisz daty
Sprawdź dostępność
8.9 Świetny
9 opinii
Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura
Draa-Tafilalet, Skoura, Maroko
Zobacz na mapie
W wygodnym hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura znajduje się zabiegi kosmetyczne i miejsce na piknik, a Palmeraie de Skoura jest w 3 km. Na miejscu znajdują się restauracja marokańska z kuchnią marokańską oraz zewnętrzny basen.
Fortyfikacje Kasbah Amridil znajduje się w ciągu około 10 min jazdy samochodem od wygodnego hotelu. Do centrum miasta jest około 25 minut pieszo. Wraz z innymi atrakcjami kulturalnymi Musee Theatre Memoire de Ouarzazate leży 6 km od Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie.
Zawierające balkon pokoje w tym hotelu są wyposażone w takie media jak telewizję satelitarną. Do dyspozycji Gości klimatyzacja, a także urządzenie do parzenia kawy/herbaty.
+ Więcej- Mniej
Udogodnienia
Wi-Fi
Recepcja czynna 24 h
Zameldowanie/ Wymeldowanie
Basen
Fitness/Siłownia
Rekreacja
Spa i relaks
Posiłki/Napoje
+ Więcej
Galeria
Mapa
Lokalne atrakcje w
Maroko
Atrakcje turystyczne
Moskee - 2225 km
Kasba Abou - 3435 km
Meczet w oazie Skura - 2261 km
Sidi Sa'id - 3200 km
Palmeraie de Skoura - 3193 km
Skoura Palm grove - 4341 km
Szpital w oazie Skura - 2178 km
Targ w oazie Skura - 2205 km
Kasbah Amerhidil - 4583 km
Lotniska
Lotnisko Warzazat - 46 km
Dostępność i ceny pokoju
Proszę czekać, sprawdzamy dostępność pokoi.
Udogodnienia
W hotelu
Pomieszczenia dla niepalących
Wi-Fi
Parking
Recepcja czynna 24h na dobę
Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
Zakaz wprowadzania zwierząt
Ochrona całodobowa
Przechowalnia bagażu
Wymiana walut
Kawiarnia
Czujniki dymu
Gaśnice
Klucz
Wyżywienie
Wspólna kuchnia
Restauracja
Bar przekąskowy
Stoły piknikowe
Obiad
Obiady na wynos
Specjalne menu dietetyczne
Rozrywka
Basen zewnętrzny
Parasole plażowe
Leżaki
Słoneczny taras
Ogród
Sprzęt do barbeque
Sala rekreacyjna/Sala kinowa
Salon spa
Solarium
Pedicure
Manicure
Zabiegi kosmetyczne na twarz
Gabinet zabiegowy
Zabiegi kosmetyczne
Klub fitness
Piesza turystyka
Jazda konna
Jazda na rowerze
Trener sportowy
Usługi
Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
Usługi dla zwierząt domowych
Obsługa porządkowa
Wynajem samochodów
Pralnia
Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Usługa zakupów spożywczych
Pierwszy drink za darmo
Udogodnienia w pokoju
Klimatyzacja
Ogrzewanie
Taras
Meble ogrodowe
Herbata i kawa
Prasowanie
Pralka
Telewizor LCD
Łóżeczka dla dzieci
Bufet dla dzieci
Gry planszowe
Sala zabaw
Udogodnienia
Wi-Fi
Recepcja czynna 24 h
Zameldowanie/ Wymeldowanie
Basen
Fitness/Siłownia
Rekreacja
Spa i relaks
Posiłki/Napoje
Często Zadawane Pytania
🌇
Jak daleko od centrum znajduje się wygodny 3-gwiazdkowy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura?
Wygodny 3-gwiazdkowy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura znajduje się zaledwie 25 minu spacerem od serce miasta.
❓
Czy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura zapewnia transfer na lotnisko?
Tak, hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura oferuje autobus wahadłowy.
❓
Czy parking w hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura jest bezpłatny?
Tak, w hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura zapewniono prywatny parking samochodowy za darmo.
💵
Ile kosztuje pokój w wygodnym 3-gwiazdkowym hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura?
Cena pokoju w wygodnym 3-gwiazdkowym hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura zaczyna się od 349 $.
❓
Jakie udogodnienia są dostępne w tym hotelu?
Wśród najważniejszych udogodnień w tym hotelu są restauracja i przechowalnia bagażu, a bezpieczeństwo gości zapewnią całodobowa ochrona.
🛀
Jakie udogodnienia spa zapewnia wygodny 3-gwiazdkowy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura?
Goście wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura mogą skorzystać z zabiegów spa, takich jak pedicure, manicure i usługi kosmetyczne, a także zrelaksować się podczas masażu twarzy.
❓
Czy wygodny 3-gwiazdkowy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura posiada basen?
Tak, wygodny 3-gwiazdkowy hotel Dar Lily, Villa Privee Au Coeur De La Palmeraie De Skoura dysponuje zewnętrznym basenem.